Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Sektörde 25 senesi tamamlamış eksper kadromuzla siz kıymetli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla, her vakit kaliteden taviz vermeyen ekonomik fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmayız. Bugüne kadar çoğu firmaya kapı ve otomasyon, , cam balkon, pimapen, pvc doğrama, alüminyum doğrama, büro bölme, tadilat işleri, küpeşte, fotoselli kapı, yana kayar kapı sistemleri, bariyer sistemleri, garaj kapı sistemleri, kompozit giydirme, cephe giydirme, otomatik kepenk ve otomatik panjur değişim onarım bakım servis konusu ile ilgili destek vermeye çalıştık. Bu süreçler süresince fark ettik ki bir firma amacıyla en zor olan konu; hizmet verilen sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en ideal kitleye ifade edebilmesi

Müşterilerimizin varolduğu her yerde bulunup, gereksinim duydukları ürün ve hizmeti dayanıklıak ve doğabilecek bütün olumsuzluklarda teknik servis desteği vermek firma politikamız durumuna gelmiştir. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla yolumuza devam etmekteyiz.

Müşterilerimize, en son teknoloji ile imal edilen en kaliteli ürünleri ulaştırmak, Güven ve Kalite ile aynı anlamda kullanılmasını dayanıklıak.

Teknolojinin baş döndüren bir süratle değiştiği günümüzde; bilgimizi ve tecrübemizi, son teknoloji ile harmanlayarak, en kaliteli, verimli ve düşük maliyetli ürünü ve servis hizmetini, talep edildiği yer, vakit ve şartlarda tüketicimize sunmak. Ürünlerimiz ve servis hizmetlerimiz ile tercih edilen marka olmak.

Müşterilerimizin gereksinimlarının farkında olarak; yaratıcı çözümlerimizle, dayanıklı yapımızla, müşterilerimizin hayat koşullarına değer katan, onları özel hissettiren ürün ve hizmetler sunmaktır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın