Fotoselli Otomatik Kapı
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Fotoselli Otomatik Kapı
Fotoselli Otomatik Kapı

FOTOSELLİ OTOMATİK KAPI

Son senelerde bir çok alanda karşımıza çıkan Fotoselli kapı kendi kendine açılıp kapanması ile giriş çıkışların yoğun bulunduğu alış veriş merkezleri, eczane, cafe restaurant, hastahaneler, devlet kurumlar, mağazalar vb. gibi alanlarda tercih edilen fotoselli kapı sistemleri, süratli haretket ettiği amacıyla ısı dengesi sağlar saydamlığı ve özellikleri ile de konfor ve mimarı ahengi birarada sunar.

İzmir fotoselli kapı satış montaj ve servis hizmeti yayınlayan firmamız kullanım alanlarınıza göre tek ve çift tarafa açılabilen ölçüleri kapının takılacağı alana göre özel imalat yapılarak montajı yapılır. Fotoselli kapı Sağa ve sola senkronize bir şekilde kendi sabitleri ya da sahip olunan cepheler üstüne kayarak açılan otomatik kapı sistemleridir. Simetrik duruşu ve açılacak uzaklığı çift yöne kaydırarak seri açılım sağlaması çift kanatlı kayar kapıları program zorluğu bulunmayan her halde öncelikli tercih durumuna getirmektedir.

İzmir ilimizde son senelerde süregelen şekilde karşılaştığımız fotoselli kapı sistemleri talep arttığı amacıyla izmir fotoselli kapı firması, firmaları, şirketleri başka illerden gelerek ya da bayilikler yaratarak İzmir de hizmet vermeye başladı bu alanda hizmet veren firmalar artıkça izmir de fotoselli kapı yaptırmak isteyenler hem firma seçme hemde en ideal fotoselli kapı fiyatları alıp karşılaştırmaları neticesinde işlerini itimat ettiği firmaya vermektedir. İzmir fotoselli kapı imalat satış montaj ve servis hizmetleri yayınlayan firmamız ile iletişime geçerek en ideal fotoselli kapı fiyatı alabilirsiniz.

 

Servis Bölgelerimiz

Aliağa

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın